Nefis Lezzetler için Profesyonel Hizmet

Hakkımızda Neler Yaparız Biz Kimiz?

“Ek işimiz Değil Tekişimiz”

Pasta fiyatları, Çeşitleri, Siparişi, Harf, Rakam, Resimli, Butik pasta siparişi İstanbul doğum günleri ve özel günler için lezzetli, en güzel ve en farklı pastaları tasarlıyoruz.

Tekişimiz Pasta Diyerek Yola çıktık...

Herkese merhabalar, ben Ercan. 1982 İstanbul doğumluyum. 3 kişilik bir ailenin tek çocuğuyum. Okul yıllarımın ardından 1996 yılında çıraklık ile pastacılık mesleğine başladım. 4 yıl süren bir çıraklık deneyimim oldu, komple usta olmak emek ve zaman isteyen bir işti. 2000 yılından beri çeşitli pastanelerde usta olarak çalıştım. Eşimin de pastacı olması ile birlikte artık kendi markamızı kurmaya karar verdik. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için Tek İşimiz'i kurduk. En özel günlerinize pastalarımız ile katılmaktan mutluluk duyuyoruz.

Merhaba, ben Ayşe. 1986 İstanbul doğumluyum. 3 çocuk annesiyim. Katıldığımız bir doğum günü partisinde herhangi bir pastaneden alınmış pastanın içinden çıkan bulaşık telinin kızımın boğazına kaçması ile pastacı olmaya karar verdim. Eşimin desteği ile birçok kursa gittim ve bugünlere geldim. Butik pasta alanında kendimi geliştirerek birçok çocuğa pasta yaptım. Onların yüzündeki mutluluğu gördükçe mesleğime daha çok sarıldım. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Tek İşimiz'i kurduk. Günlük ve taze olarak hazırladığımız pastalarla mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Tek İşimiz
Tek İşimiz